Про нас

Бренд «MARI MILLER» – моє натхнення та дитя, історія якого почалась ще задовго до появи його першої продукції. Близько 10 років я працювала у весільній індустрії. Часто спостерігала, як наречені приміряють свою омріяну сукню, і розповідають, як важко підібрати до неї ідеальне взуття. Я їх цілком розуміла, бо ж сама була в такій ситуації. Відразу ж згадувала своє весілля, як ретельно готувалась, довго вибирала сукню і чітко уявляла, які саме туфельки принцеси хочу. На жаль, придбати їх було нереально, та й не знайшлось майстрів, які б з любов’ю та вправністю втілили мою ідею. Тому кожного разу, слухаючи історію дівчини у весільному салоні, мене наповнювало натхнення –  пошити особливе взуття для кожної нареченої, яка про нього мріє.

Вітаю! Я – Марі. Хочу запросити Тебе у казку, де головною героїнею будеш Ти… Справжньою принцесою у розкішних туфельках. Адже я створюю унікальне взуття, в якому Ти відчуватимеш себе розкішно.

«Чому ти не хочеш спробувати? Один раз тобі ж чудово вдалось!»- запитав якось мене батько, якому я звірила душу. «Вдалось?» – зніяковіло засміялась я у відповідь, а тоді згадала, як ще давніше знайшла в татових закамарках клапоть шкіри й задекорувала свої чоботи квітковим орнаментом. Результат сподобався не тільки мені: оновлені чобітки були дійсно оригінальні. Така ж історія була з сумкою, яку я тоді вирішила вдосконалити. У моїй пам’яті відразу ж ожили спогади, наче це було лише вчора: як я вирізала елементи, нанизувала намистини й давала волю своїй фантазії – викладала візерунок на сумці. Я отримала чимало задоволення від самого процесу, а результат праці робив мене неймовірно щасливою.

І досі не впевнена, чи тато жартував в той день, чи говорив серйозно, але його слова, підтримка були одним з поштовхів, завдяки яким з’явилась ТМ«MARI MILLER». Звісно ж, спершу в мене було чимало сумнівів, страхів, але велетенське бажання перемогло. Я створила власний бренд елітного взуття та аксесуарів, який щодня намагаюсь вдосконалювати. Великим натхненням для мене є бачити щасливі очі наречених, коли вони вдягають саме «ті» туфельки принцеси, про які вони мріяли, які роблять образ досконалим. Дякую, дівчатка, Ви теж долучились до здійснення моєї мрії. Я переконана, що кожна з Вас заслуговує відчувати себе принцесою не лише в день весілля, тому й обіцяю збільшувати асортимент.

А тепер розкажіть, будь ласка, Ви, чи пам’ятаєте, як вибирали свої весільні туфлі? Теж було так важко знайти? Чи бувають наречені, які не надто цим переймаються? Напишіть, мені направду дуже цікаво прочитати Ваші історії.

З повагою, Ваша Марі